Centrul de Carte Straina Sitka

Skip to Main Content »

 
Cos cumparaturi (0  produse)
Cosul meu

Nu aveti niciun produs in cos!

You're currently on:

Nowhere (Nowhere Book 1)

Nowhere (Nowhere Book 1)

Nowhere (Nowhere Book 1)

Jon Robinson

Disponibilitate: Nu este in stoc!

Întreabă despre disponibilitate

Întreabă despre preţ

Momentan nu avem informatii despre pretul acestui produs si posibilitatea de a il comanda!

  • Autor: Jon Robinson
  • ISBN: 9780141346540
  • Editura: Penguin Books
  • Limba: Engleza
  • Data publicatie: 04/07/2013
  • Format: 13 x 1.8 x 20.3 cm
  • Pagini: 272
  • Greutate: 191 g
  • CategorieLiteratura
  • VarstaAdolescenti
 

Nowhere is a fast-paced conspiracy thriller by debut author Jon Robinson.

'No one's coming for us. 
Not our families, not the police. 
No one.'

Alyn, Jes, Ryan and Elsa are Nowhere.
A concrete cube in the middle of a dense forest.

Imprisoned inside are one hundred teenagers from all over the country.
They're all criminals. But none of them remember committing any crimes.

Who has put them there. What do their captors want?
And how will they ever break free . . . ?

***an intensely gripping conspiracy thriller for 11+ readers***
*** a phenomenal debut novel, for readers who love Jason Bourne and Alex Scarrow***



Informatii suplimentare

Editura: Penguin Books
ISBN: 9780141346540
Limba: Engleza
Data publicatie: 04/07/2013
Format: 13 x 1.8 x 20.3 cm
Pagini: 272
Greutate: 191 g

Parerile altora despre acest produs

Momentan nu exista nicio parere despre acest produs

Adauga parerea ta!

Cuvinte cheie

Adauga cuvinte separate cu virgula.

Carti scrise de acelasi autor: Jon Robinson

  • Cambridge University Press
  • Penguin
  • Espasa
  • Cornelsen
  • Grupo SM
  • La Spiga
  • Gallimard
  • 14 zile politica de retur pentru comenzi online
  • Consultanta telefonica Luni - Vineri 9:00 - 18:00 Sambata 9:00 - 14:00
Contact

Bulevardul Dacia, Numarul 23, Bucuresti.

Mail to: office@cartestraina.ro

Telefon / Fax: 021 - 210 30 30;

021 - 210 40 10;

Mobil: +4 0722 - 375 477.

index2.tpl